Teslimat Koşulları

Sleeptown olarak müşterilerimize en iyi deneyimi sunmayı taahhüt ederiz. Bu nedenle, kargo süreçlerimizi olabildiğince şeffaf ve anlaşılır hale getirmek istiyoruz.

İşte kargo ve teslimat politikamızın ana noktaları:

1.Kargo süreleri: Siparişlerinizi en hızlı şekilde işlemeye ve teslim etmeye çalışırız. Türkiye içindeki siparişler genellikle 2-7 iş günü içinde teslim edilir. Teslimat süreleri, stok durumuna, sipariş verilen ürüne ve teslimat adresine bağlı olarak değişebilir.

2.Kargo ücretleri: Sleeptown Türkiye genelinde tüm siparişler için ücretsiz kargo sunmaktadır. Detaylı kargo ücretleri ve teslimat seçenekleri için lütfen ödeme sırasında kargo seçeneklerini inceleyiniz.

3.Kargo takibi: Siparişiniz kargoya verildiğinde, size bir kargo takip numarası sağlanacaktır. Bu numara ile kargo şirketinin web sitesinden veya müşteri hizmetlerinden siparişinizi takip edebilirsiniz.

4.Teslimat adresi değişikliği: Siparişinizi verdikten sonra teslimat adresini değiştirmeniz gerekiyorsa, lütfen mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin. Sipariş kargoya verildikten sonra adres değişikliği yapılamayacaktır.

5.Teslim alınmayan paketler: Teslim alınmayan paketler, kargo şirketi tarafından adresine iade edilecektir. Bu durumda, müşteriye iade edilen kargo ücreti dahil olmak üzere, ek kargo ücretleri ödenecektir.

6.Kargo hasarı: Eğer siparişiniz hasarlı olarak teslim edilirse, lütfen en kısa sürede müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin. Mümkünse, hasarlı ürünün fotoğraflarını çekerek bize gönderin. Hasarlı ürünlerin iadesi veya değişimi için uygun süreç başlatılacaktır.

7.İade ve değişim: Kargo politikamız, iade ve değişim süreçlerini de kapsamaktadır. İade ve değişimler, Sleeptown tarafından sağlanan Garanti ve İade Koşulları belgesine tabidir. Kargo masrafları, iade ve değişim durumlarına göre farklılık gösterebilir. İade ve değişim süreçleri için lütfen Garanti ve İade Koşullarımızı inceleyin.

8.Uluslararası gönderiler: Şu anda sadece Türkiye sınırları içinde kargo hizmeti sunmaktayız. Uluslararası kargo hizmeti için gelecekteki güncellemelerimizi takip edin.

9.Kargo şirketleri: Sleeptown, gönderilerinizi gerçekleştirmek için güvenilir ve saygın kargo şirketleri ile çalışmaktadır. Kargo süreci ve teslimatla ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, lütfen önce kargo şirketi ile iletişime geçin. Eğer sorun çözüme kavuşmazsa, bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

10.Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

11.Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 1 (bir) en fazla 15 (onbeş) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.